Produktu saraksts pēc zīmola O HUI

Kosmētikas zīmols O HUI ir starptautiski atzīta korejiešu greznības klasika. Šis zīmols tiek uzskatīts par Korejas kosmetoloģijas pazīmi kopā ar tādiem bestselleriem kā Su:m37 un IOPE. O HUI sauklis ir "Daba un zinātne satiekas šeit". Kosmētikas formulas apvieno dabiskas sastāvdaļas un inovatīvus izstrādnes (piemēram, cilmes šūnas, keramīdus, peptīdus utt.).

O HUI produkti tiek uzskatīti par līderiem aktīvo vielu iekļūšanā dziļākajos ādas slāņos un sniedz redzamu rezultātu ļoti īsā laikā.

Zīmola kosmētika galvenokārt ir vērsta uz kopšanu pret novecošanos. O HUI misija ir atjaunot novecojošai ādai jaunību un pagarināt to uz daudziem gadiem. Mērķa sasniegšanai izstrādātāji veic laboratorijas eksperimentus un ievieš jaunākās zinātniskās tehnoloģijas. Īpašu slavu ir ieguvusi augstākās kvalitātes sērija ar keramīdiem. Kosmētika uz keramīdu bāzes atjauno ādas hidrolipīdu barjeru, nostiprina struktūru, padara ādu mitrinātu, gludu un tonizētu. Produktiem ir intensīva atjaunojoša iedarbība un tie novērš ādas novecošanos. Zīmols O HUI tika dibināts 1997. gadā LG Household & Care aizgādībā. Savas pastāvēšanas ilgajā vēsturē zīmols ir atradis cienītājus visās pasaules malās. Kosmētika O HUI tiek ražota tehnoloģiskā laboratorijā, kas atrodas Dienvidkorejā. Paralēli kosmētikas izlaišanai O HUI speciālisti veic savus pētījumus ādas kopšanas jomā.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website