Produktu saraksts pēc zīmola MediFlower

Galvenais aprūpes virziens ir cīņa ar vecuma izmaiņām un to novēršana. Tiek izmantotas tikai augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas iegūtas no ekoloģiski tīrām teritorijām. Sastāvdaļu apstrādes metodes ir vismaigākās, lai maksimāli saglabātu derīgās īpašības. Dabiskums un hipoalerģiskums ir principi, kas tiek stingri ievēroti formulu izstrādē un ražošanā.

Medi Flower ir slavens kosmētikas uzņēmums Korejā, kas specializējas ādas kopšanas līdzekļos, maskās, mitrinātājos, sejas un ķermeņa līdzekļos pret novecošanos, balstoties uz paša veiktajiem progresīviem pētījumiem par dabisko sastāvdaļu izmantošanu un to efektīvākajām kombinācijām skaistuma un jaunības saglabāšanai. . persona.

Korejas profesionālā kosmētika Medi Flower, pateicoties sadalījumam dažādās sērijās, var būt piemērota visiem ādas tipiem - taukainai ādai, kombinētai ādai, sausai un normālai ādai.

Medi Flower Korean kosmētikā tiek izmantoti šādi komponenti: hialuronskābe, pantenols, vitamīns C. Lētais Korejas Medi Flower sejas krēms ar peptīdiem lieliski mitrinās, padarīs gaišāku un atjaunos ādu, savukārt acu krēms atsvaidzinās izskatu, aizpildīs sīkās krunciņas, un atbrīvoties no tumšajiem lokiem un pietūkuma.