Produktu saraksts pēc zīmola The Saem

THE Saem ir Korejas kosmētikas zīmols, kas koncentrējas uz ilgtspējīgu savu produktu ražošanas veidu, izmantojot tikai dabiskas, pārstrādājamas sastāvdaļas. Zīmola vēsture aizsākās 20. gadsimta beigās, kad skaistumkopšanas industrijas holdings Hankook Cosmetics sāka sadarboties ar vadošajiem Eiropas uzņēmumiem.

Sems ir gudrības un skaistuma avots. Tāds ir uzņēmuma moto. Pirms nonākšanas plauktos visi produkti tiek pārbaudīti laboratorijā, un ir radīti no dabīgām sastāvdaļām. Sastāvā var atrast dažādus dažādu ogu, augļu un ziedu, augu ekstraktus un pat gliemežu mucīnu (kas rada spēcīgu pretnovecošanās efektu). Šis zīmols ir ideāli piemērots maigai ādas kopšanai.

Turklāt zīmola produktiem ir patīkams izskats, tie viegli pieguļ uz ādas un tiem ir valdzinoša smarža, tāpēc tie būs lielisks dekors jūsu kosmētikas somiņai.

SAEM Saemmul Mousse konfekšu nokrāsa

8 €
Pieejamība: 5 Noliktavā

Atklājiet sulīgas lūpas ar SAEM Saemmul Mousse konfekšu toni Atvadieties no blāvām, nedzīvām lūpām un aptveriet dinamiskas, samtainas maiguma valdzinājumu ar SAEM Saemmul Mousse Candy Tint. Šis novatoriskais korejiešu kosmētikas šedevrs ir jūsu vārti uz neatvairāmām, skūpstāmām lūpām, kas prasa uzmanību. Šis putu konfekšu tonis, kas izstrādāts ar rūpīgu rūpību, viegli slīd, ieskaujot jūsu lūpas bagātīgā, noturīgā krāsā. Neatkarīgi no tā, vai jūs alkstat smalku, romantisku nokrāsu vai treknu, galvu pagriežošu nokrāsu, šis daudzpusīgais produkts ir piemērots jebkuram noskaņojumam un gadījumam, ļaujot jums ar pārliecību paust savu unikālo stilu.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website