Produktu saraksts pēc zīmola Huxley

Huxley ir South Korean Airlines oficiālais partneris. Tā kā gaiss lidmašīnās ir ļoti sauss, un stjuartes ir spiestas veikt garus lidojumus katru dienu, viņiem ir nepieciešams diezgan daudz mitruma. Huxley kosmētikas galvenā sastāvdaļa ir opuncijas ekstrakts. Šis ir kaktuss, kas aug Sahāras tuksnesī. Lai iegūtu vismaz 1 litru ārstnieciskās eļļas, ir jāsadrupina aptuveni 1 miljons ar rokām atlasītu sēklu, kas padara šo komponentu patiesi vērtīgu.

Korejiešu kosmētika Huxley veidota minimālisma stilā. Skaistas, elegantas tūbiņas un pudeles lūdzu ar skaistu izskatu. Aromāts, kas radīts tieši Šveices kompānijas Luzi zīmolam, piesaista ar savu jūras svaigumu, ziedu aromātu un plaukstošām zaļām lapām.

Huxley kosmētikas galvenais mērķis ir cīnīties ar sausu ādu. Un viņi necīnās vieglā veidā. To apliecina sauklis “Lielas lietas nekad nenāk no komforta zonām” – savas komforta zonas iziešana. Katras maskas, krēma, želejas vai esences pagatavošanai ražotāji izmanto opuncijas sēklu eļļu, kuras sēklas tiek rūpīgi atlasītas ar rokām.

Sertificēta opuncijas eļļa un ekstrakts pozitīvi ietekmē ādu, barojot un mitrinot to. Līdzekļu efektivitāti ir pierādījuši ne tikai lietotāju atsauksmes un lielais pieprasījums pasaules tirgū.

Produkti ir izgatavoti uz dabīgas bāzes, bet var saturēt organiskas sastāvdaļas. Katra sastāvdaļa ir pārbaudīta un pārbaudīta efektivitātei.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website