Piegāde visa pasaulē! BEZMAKSAS piegāde Latvijā virs 50 eiro. 

Produktu saraksts pēc zīmola Pyunkang Yul

Pyunkang Yul ir korejiešu skaistumkopšanas zīmols, ko dibināja ārsts Seo Hyoseok no slavenās Pyunkang klīnikas. Tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām dabiskās medicīnas klīnikām Korejā. Zīmols ražo tikai dabīgu kosmētiku, kuras sastāvs ir kodolīgs (no 5 līdz 15 aktīvajām sastāvdaļām).

Produktu formulas ir īpaši izstrādātas tā, lai nekairinātu jutīgu vai uz alerģiju pakļautu ādu. Produkti nesatur sintētiskas smaržvielas, spirtus, silikonus un citas kaitīgas vielas. Pyunkang Yul galvenais princips ir drošas sastāvdaļas augstā koncentrācijā. Tāpēc tie efektīvi cīnās arī ar pinnēm, un daudzi produkti ir tieši paredzēti problemātiskai ādai.

Produkta atšķirīgā iezīme ir tā koncentrētais sastāvs. Lai sasniegtu vēlamo efektu, pietiek ar pāris pilieniem kosmētikas līdzekļa. Uzņēmums atsakās izmantot kaitīgas vielas un dažādas ķīmiskas piedevas.

Pyunkang Yul debijas sērija uzrādīja augstu efektivitāti gan laboratorijā, gan klīniski, saņemot pozitīvas atsauksmes gan no ārsta kolēģiem, gan viņa pacientiem. Tātad zīmols ieguva globālu slavu.

Aktīvie filtri