Produktu saraksts pēc zīmola Petitfee & Koelf

Korejiešu kosmētika Petitfee & Koelf augstas kvalitātes un garantē redzamus rezultātus. Uzņēmumam ir savas novatoriskās izstrādes, un tas ieņem vadošo pozīciju starp hidrogēla masku ražotājiem Korejā. Petitfee & Koelf pārdoti 13 valstīs visā pasaulē, un pārdošanas ģeogrāfija nepārtraukti paplašinās.

Iespējams, ka visslavenākie produkti starp korejiešu kosmētiku ir īpaši acu plāksteri uz hidrogēla bāzes. Tie ir spilventiņi, kas atrodas uz vaigu kauliem un zonā ap acīm. Smērēšana nav nepieciešama, kā tas notiek ar maskām. Izņem gatavu acu plāksteri no speciāla iepakojuma, lieto un vairs neuztraucies par nomazgāšanos vai kompozīcijas iesūkšanos.

Plāksteru sastāvā var būt žeņšeņa un zaļās tējas ekstrakti, kolagēns, zelts, pērles un citas vielas, kas palīdz pabarot ādu un piesātināt to ne tikai ar mitrumu un vitamīniem, bet arī ar mikroelementiem, kas parasti nav pieejami.

Korejas uzņēmums Petitfee & Koelf ražo hidrogēla maskas un plāksterus problemātiskajām zonām (apakšējais plakstiņš un nasolabiālās krokas).

Ražotāja darbs ir ļoti specializēts, kas liecina par kopšanas līdzekļu maksimālu efektivitāti. Viss zīmola spēks ir vērsts uz īpaši problemātisku sejas zonu kopšanu, sievietes atgriešanu jaunībā, svaigu acu izskatu.

Petitfee & Koelf acu Petitfee & Koelf draudzīgi, izgatavoti no dabīgiem materiāliem un pēc izmešanas izšķīst paši. Kā impregnēšana tiek izmantota esence, kuras pamatā ir dabīgas sastāvdaļas.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website