Produktu saraksts pēc zīmola A'pieu

A'PIEU kosmētika ir izstrādāta, lai rūpētos par jaunu ādu - maigu un jutīgu. Tāpēc tajā ir tikai dabīgas, svaigas sastāvdaļas, izņemot konservantus. Tāpēc līdzekliem ir salīdzinoši īss glabāšanas laiks.

A'PIEU ienāca Korejas kosmētikas tirgū 2008. gadā. Pirmkārt, zīmols ir paredzēts 20 gadus vecām meitenēm, kuras ir pirmo kopšanas un dekoratīvo līdzekļu meklējumos un vēlas uzdāvināt savai ādai. Zīmola nosaukums izvēlēts no franču vārda ar skaistu skanējumu - "peiu" ("es dzeru"), kas nozīmē "pamata", "pirmais".

Zīmola produkti satur vairāk nekā 95% organisko sastāvdaļu. Daži no tiem ir gliemežu mucīns un svaigs kazas piens, un piena proteīni, un labi zināmā hialuronskābe, augu un augļu ekstrakti un daudz kas cits.

Apieu Deep Clean Foam Attīrošās putas sejai

12 €
Pieejamība: 4 Noliktavā

Apieu Deep Clean Foam Cleanser sodas putas dziļai sejas ādas attīrīšanai efektīvi noņem kosmētikas atlikumus, likvidē melnos plankumus, šķīdina tauku aizbāžņus, matē ādu un novērš iekaisumus. Putu sastāvs ir bagātināts ar sodas un minerālūdeni. Putas attīra "līdz čīkstēšanai", atstājot tīrības un svaiguma sajūtu. Ideāli piemērots ādas attīrīšanas otrajam posmam.

A'pieu Deep Clean Cleansing Oil hidrofilā eļļa...

21 € 17 € -20%
Pieejamība: 5 Noliktavā

A'pieu Deep Clean Cleansing Oil ir ādas tīrīšanas līdzeklis, kas izstrādāts, lai efektīvi noņemtu grimu un netīrumus. Pateicoties unikālajai formulai un dabīgajām sastāvdaļām, attīrošā hidrafīlā eļļa iesūcas dziļi porās, atbrīvojot ādu no taukiem, netīrumiem un kosmētikas atlikumiem. Iegūstiet pilnīgi skaidru un svaigu ādu ar Deep Clean Cleansing Oil no korejiešu zīmola A'pieu.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website