Produktu saraksts pēc zīmola Neogen

Neogen pozicionē sevi kā unikālu kosmētiku, kurai pasaulē nav analogu. Koncerna nopelns ir plaša zinātniskā bāze, pašu izstrāde un kopšanas līdzekļu klīniskie izmēģinājumi, lai gan tas vēl nav viss. Ražotājs sola, ka visi tā produkti ir hipoalerģiski un netraumē ādu, vienlaikus nemazinot aktīvo vielu efektivitāti. Izstrādājot kosmētiku, uzsvars tiek likts uz dabīgu sastāvdaļu izmantošanu.

Neogen ir zīmols, kas ne tikai maskē ādas nepilnības, bet arī novērš tās ar dabas resursu palīdzību. Radošums redzams arī nestandarta formulās, pielietošanas metodēs un, protams, dizainā. Zīmols pieder vienam no Dienvidkorejas vadošajiem koncerniem Outinco Futures.

Visi zīmola produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes dabiskas izcelsmes izejvielām: augu ekstraktiem, augu ekstraktiem, eļļām, hialuronskābes un daudz ko citu. Šī pieeja ļauj padarīt produktu maigu un vienlaikus efektīvu.

Uzņēmums izmanto savus inovatīvos risinājumus, lai sasniegtu izcilus rezultātus. 6 ražotāja patentētas formulas tika radītas, izmantojot biotehnoloģiju, un tagad tiek izmantotas Neogen kosmētikas radīšanai. Greentox tehnoloģija apstrādā noteiktas sastāvdaļas, pēc kurām tās iegūst spēju izvadīt toksīnus no mūsu ķermeņa šūnām.

Katrs Neogen iziet virkni klīnisku izmēģinājumu, pirms tas nonāk kosmētikas veikalu plauktos. Tāpat ražotājs atteicās no minerāleļļas, parabēniem un citām bīstamām vielām.

Aktīvie filtri