Produktu saraksts pēc zīmola Lador

Lador ir specializēts matu kopšanas zīmols, kas dibināts 2007. gadā. Uzņēmuma sauklis - Ienes brīnumu savos matos! Var patvaļīgi tulkot kā "darīt brīnumu ar saviem matiem". La'dor ir Leaf un Adorable kombinācija.

Korejas kosmētika Lador satur fosfātus nesaturošus kosmētikas produktus, kas nesatur minerāleļļas, virsmaktīvās vielas, sintētiskās krāsvielas, parabēnus, smagos ķīmiskos savienojumus un naftas produktus. Pateicoties tam, Lador kosmētika nodrošina maigu, maigu galvas ādas attīrīšanu, lokas, piesātina šūnas ar vitamīniem, minerālvielām, atjauno dabisko skaistumu, spēku un novājināto dzīslu spīdumu.

Kosmētiku aktīvi izmanto meitenes, sievietes, ne tikai mājās. Daudzos skaistumkopšanas salonos tiek izmantoti korejiešu skaistumkopšanas koncerna profesionālie kosmētikas līdzekļi, lai atjaunotu matu dabisko skaistumu, spēku, spīdumu pēc krāsošanas, bieži tiek izmantotas modelēšanas ierīces (fēni, gludekļi, lokšķēres, veidotāji).

La'dor Keratin Power Glue - Serums šķeltiem...

3 €
Pieejamība: 3 Noliktavā

La'dor Keratin Power Glue ir efektīvs līdzeklis matu galu atjaunošanai un aizsardzībai. Serums ir pieejams 15 ml tilpumā. Lietošanas biežums ir atkarīgs no individuālajām vajadzībām un matu tipa. Ja jums ir sašķēlušies gali, ieteicams serumu lietot regulāri. Veselākiem matiem to var lietot retāk. Izmēģiniet La'dor Keratin Power Glue un izbaudiet gludus, spīdīgus un veselīgus matus jau šodien!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website