Produktu saraksts pēc zīmola Nacific

Nacific ir zīmols, kura nosaukums sastāv no vārdiem natural un pacific. Uzņēmums izmanto organiskas sastāvdaļas no floras un okeāna produktiem. Nacific ka kosmētikai jābūt dabīgai, pretējā gadījumā tā tikai kaitē ādai. Zīmols piedāvā visu, kas nepieciešams pilnīgai ādas kopšanai.

Ražotāji Nacific uzskata, ka ādas kopšanas līdzekļiem jābūt tikai dabīgiem. Tāpēc viņu kosmētikas ražošanā tiek izmantotas organiskas sastāvdaļas. Tajā pašā laikā Nacific iet līdzi modernajām tehnoloģijām, tāpēc kosmētika tiek radīta atbilstoši jaunākajiem zinātnes sasniegumiem dermatoloģijas un kosmetoloģijas jomā.

Nacific kosmētikas īpašais šarms slēpjas tās smaržās. Produktiem ir vienkārši neticami ziedu un augu smaržas. Tie ir ļoti patīkami uzklāt uz ādas, radot vieglu, patīkamu spalvu vismaz uz dažām stundām. Nacific produktiem ir rožu, kliņģerīšu un ciprese notis. Un lielākajai daļai līdzekļu ir nomierinoša iedarbība. Patīkama, viegla garšaugu vai ziedu smarža produktos sniedz relaksējošu efektu, novērš kairinājumu. Un tos ir vienkārši patīkami lietot pēc smagas darba dienas. Lielākajā daļā produktu sastāvā var redzēt pantenolu - spēcīgu nomierinošu un dezinficējošu līdzekli.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website