Piegāde visa pasaulē! BEZMAKSAS piegāde Latvijā virs 50 eiro. 

Produktu saraksts pēc zīmola Beauty of Joseon

Tas ir zīmols, kas modernā stilā pārdomājis sievietes nesatricināmo skaistumu, gudrību un tradīcijas un radījis modernu kosmētiku. Zīmola produkti ir izgatavoti no Hanbang (tradicionālās korejiešu augu izcelsmes zāles) sastāvdaļām un citiem labvēlīgiem ekstraktiem, kas darbojas sinerģijā.

Beauty of Joseon korejiešu kosmētikas skaistums ir senās aristokrātiskās Joseon dinastijas tradīciju, mūžsenās tradicionālās korejiešu medicīnas Hangbang gudrības un mūsdienu inovāciju harmoniskas vienotības rezultāts.

Labākā, dārgākā sievietes rota ir viņas atmodinātais dabiskais skaistums, mirdzošā āda ar veselību.

Joseonas gudrās sievietes zināja sava skaistuma vērtību un izmantoja daudzas receptes, kuru pamatā bija visefektīvāko dabas dāvanu kombinācija: žeņšeņs, orhidejas, redīsi, rīsi, ķirbji un daudzas citas. Tas viņiem palīdzēja saglabāt veselību un pievilcību daudzus gadus, it kā apstādinot laiku.

Zīmola filozofija godina dabisko skaistumu un veselību, maksimālu dabiskumu, kas apbur vairāk nekā dārgākās rotaslietas. Beauty of Joseon - kosmētika, kas tiek gatavota pēc receptes, kas aprakstīta "Kyuhap Cheongseo" - senās korejiešu ģimenes Joseon gudrību grāmatā. Mūsdienu ekstrakcijas tehnoloģijas ir ļāvušas uzlabot dabisko sastāvdaļu iedarbību, lai panāktu labāku efektu.

Aktīvie filtri