Produktu saraksts pēc zīmola Laneige

Laneige ir Dienvidkorejas premium zīmols, kura kontā ir daudz jauninājumu un inovatīvu tehnoloģiju, kas ietekmē arī viņu kosmētikas sastāvu.

Laneige - luksusa zīmols no Dienvidkorejas ir ieguvis popularitāti meiteņu vidū pasaulē, pateicoties tā produktu kvalitātei un augstajai efektivitātei.

Laneige laboratorija jau vairāk nekā 20 gadus ir rūpīgi pētījusi ūdens īpašības un strādājusi pie revolucionārām un tajā pašā laikā pieejamām formulām, kas jau gūst lielus panākumus visā pasaulē un padara skaistumkopšanas rituālus tikpat efektīvus. un pēc iespējas patīkamāk. Visi produkti ir izgatavoti uz tīrākā ūdens bāzes no Himalaju kalnu virsotņu sniega (vitamīnu-minerālūdens).

Uzņēmuma prioritāte ir mitrināšana, šī ir pirmā un nepieciešamākā mūsu ādas skaistumam un veselībai jebkurā vecumā. Mūsdienās Laneige ir atzīts līderis mitrinošās ādas kopšanas jomā.

Laneige lūpu miega maska Berry

4 €
Pieejamība: Nav noliktavā

Nakts lūpu maska LANEIGE Lip Sleeping Mask palīdzēs ātri atjaunot sausu, sasprēgājušu lūpu ādu, piepildīt to ar mitrumu, padarīt to elastīgu. Produkta sastāvā esošais patentētais komplekss aktīvi atjauno lūpu ādu uz nakti, vai arī dienas laikā.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website