Produktu saraksts pēc zīmola Mise En Scene

Zīmols piedāvā plašu produktu klāstu nevainojamiem matiem, kas izgatavoti, izmantojot īpašu tehnoloģiju. Katra produkta pamatā ir septiņu vērtīgu eļļu kokteilis, kas slavens ar savām ārstnieciskajām īpašībām: argana, marulas, olīvu, aprikožu, kokosriekstu, kamēlijas un jojobas. Lai nodrošinātu, ka visas organisko eļļu priekšrocības nonāk tikai matos, Mise en Scene ir izstrādājusi unikālu eļļas sagatavošanas tehnoloģiju. Tas neļauj eļļas komponentiem palikt uz plaukstām, tādējādi palielinot kosmētikas efektivitāti.

Korejiešu kosmētika Mise En Scene ir lieliska izvēle matu kopšanai. Uzņēmums kosmētikas produktu tirgū darbojas vairāk nekā 50 gadus un jau sen ir iekarojis klientu uzticību.

Ražotājs neizmanto ķīmiskas un sintētiskas sastāvdaļas, smaržvielas, krāsvielas un konservantus. Kamēlijas, argana, olīvu, jojobas un citu dabisko eļļu sastāvā, peru pieniņš, hialuronskābe, pērļu pulveris. Korejas produkti novērš trauslumu un blāvumu, atdzīvina cirtas, novērš blaugznas, uzlabo augšanu un samazina matu izkrišanu.

Uzņēmuma speciālisti ir izstrādājuši unikālas receptes līdzekļiem, kas efektīvi novērš daudzas problēmas. Produktu līnijās ietilpst:

  • dažādas maskas - barošanai, stiprināšanai, atjaunošanai, bojājumu novēršanai;
  • atjaunojošie šampūni un kondicionieri;
  • serumi - ārstnieciski, ar veidojošu efektu, seruma eļļas;
  • esences ieveidošanai un loku veidošanai uz taisniem matiem.
  • Korejas zīmols ar to neapstājas un pastāvīgi paplašina savu produktu klāstu.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website