Produktu saraksts pēc zīmola Dental Clinic

Dental Clinic ir kvalitatīva mutes dobuma tīrīšana un kopšana. Tas satur dažāda izmēra abrazīvas daļiņas (mazas, vidējas) un dabiskas izcelsmes aktīvo vielu kompleksus, kas ļauj izvēlēties visu veidu zobiem piemērotu variantu. Izvēloties pareizo zobu pastu, jūs varat aizsargāt savus zobus un smaganas un pat iegūt gaišāku, baltāku smaidu.

Dental Clinic 2080 ir īsts izrāviens zobu kopšanas jomā, produkti palīdzēs saglabāt to veselību un koptu izskatu daudzus gadus.

Zobu pastas un birstes, ko ražo Dental Clinic 2080 Dienvidkorejā ir pirmajā vietā pārdošanas apjomā.

Produkti izgatavoti, ņemot vērā visas cilvēka mutes dobuma fizioloģiskās īpašības, birstes netraum smaganas un gļotādas, nodrošina maigu un maigu kopšanu.

Daudzi zobārsti iesaka Dental Clinic 2080 , jo šie produkti ir ne tikai attīroši, bet arī ārstnieciski līdzekļi. Zobu pastas palīdz novērst daudzas nepatīkamas slimības, piemēram, zobu bojāšanos vai smaganu asiņošanu. Sistemātiski izmantojot Dental Clinic 2080 produktus, varēsi atteikties no pastāvīgiem braucieniem pie higiēnista.

Svarīgi atzīmēt, ka Dental Clinic 2080 pastas nebojā zobu emalju, bet darbojas kā aizsargbarjera, kas filtrē visas vielas, kas nāk no apkārtējās vides.

Šī zīmola zobu pastas un birstes būs ideāls variants tiem, kuri cieš no paaugstināta zobu un smaganu jutīguma, un unikālā birstīšu struktūra ļaus tīrīt pat grūti aizsniedzamās mutes dobuma vietas.

Pateicoties sastāvā iekļautajiem vitamīniem un dabīgajiem augu ekstraktiem, Dental Clinic 2080 zobu pastām piemīt antibakteriālas un ārstnieciskas un profilaktiskas īpašības. Tie palīdz uzturēt smaganas veselas un jauneklīgas, novērš kariesa un zobakmens veidošanos. Dental Clinic 2080 zobu pastas ir izgatavotas uz mūsdienīga augstas kvalitātes silīcija dioksīda abrazīva (silīcija dioksīda) bāzes, kas maigi attīra zobu virsmu, neizdzēšot emalju.