Produktu saraksts pēc zīmola Sulwhasoo

Sulwhasoo ir pasaulslavens korejiešu augstākās kvalitātes kosmētikas zīmols, kas pieder milzu korporācijai Amore Pacific. Sulwhasoo kosmētika ir balstīta uz austrumu medicīnas tradīcijām, izmantojot lielu skaitu augu. Sulwhasoo apvieno tradicionālās gudrības un mūsdienu zinātni, uztver dabas un tradīciju gudrību caur Sangseng filozofiju.

Katra no līnijām atšķiras ne tikai ar funkcionālo orientāciju, bet arī ar ārstniecības augu un citu izstrādei izmantoto sastāvdaļu apstrādes metodēm. To var cept, tvaicēt, raudzēt, raudzēt, detoksicēt, bagātināt vai konservēt.

Sulwhasoo veidotāji uzskata, ka skaistums ar laiku nepazūd, bet tikai attīstās. Lai palīdzētu sievietēm justies pārliecinātām par sevi un savu ādu, Sulwhasoo mantojuma un zinātnes centrs jau 50 gadus ir pētījis ne tikai Korejas žeņšeņu, bet visus 3912 tradicionālos augu kompleksus, kas ierakstīti senās Āzijas medicīnas tekstos, detalizēti izpētot visu sieviešu ādu. vecums..

Sulwhasoo attīrošā maska Mini 35 ml

11 €
Pieejamība: 3 Noliktavā

Maiga, bet efektīva pīlinga maska, lai noņemtu netīrumus un atmirušās ādas šūnas, detoksicētu un attīrītu. Šī maska nodrošina patiesi relaksējošu iedarbību uz ādu ar dabīgo sastāvdaļu nomierinošo aromātu, tostarp priedes, žeņšeņa, lakricas saknes ekstraktu, Zālamana roņu, peonijas saknes ekstraktu un medu.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website