Produktu saraksts pēc zīmola IUNIK

IUNIK ir jauns korejiešu uzņēmums, kam jau ir izdevies iekarot vietējo un starptautisko tirgu, pateicoties tā produktu augstajai kvalitātei un efektivitātei. Tas satur tikai dabīgas sastāvdaļas, kas pozitīvi ietekmē sejas ādu un tās veselību.

Preču zīme tika dibināta pirms 3 gadiem, taču ātri ieguva popularitāti un piesaistīja starptautisko izplatītāju uzmanību. Tās nosaukums nav izvēlēts nejauši un ir saīsinājums, kur I nozīmē "es", U - "unikalitāte", N - "dabiskums", I - "sastāvdaļas", K - "inovācija". Tādējādi uzņēmums vēlas parādīt, ka tā kosmētikā izmanto tikai dabīgas sastāvdaļas, apvienojot tās unikālās formulās.

Uzņēmuma populārākie produkti ir serumi. Tie ir ļoti koncentrēts šķidrums ar aktīvām un labvēlīgām vielām. Bieži tos izmanto, lai atjaunotu bojātās dermas vietas, kā arī intensīvi barotu ādu ar vitamīnu kompleksiem. Šis serums ir viegli lietojams un piemērots gandrīz visām meitenēm.

Katrā tā produktā šī muļķība ir vērsta uz visnoderīgāko un kvalitatīvāko sastāvdaļu izmantošanu. Produktu sastāvs ir kodolīgs, kas ļauj katram komponentam darboties maksimāli efektīvi. Šī pieeja ļauj uzņēmumam ražot vienkāršus, bet efektīvus ādas kopšanas produktus ar redzamu lietošanas rezultātu.

Uzņēmumam ir sava laboratorija, kurā speciālistu grupa nepārtraukti veic pētījumus, testē jaunas esences un želejas, kā arī analizē patērētāju vēlmes un vēlmes, lai ražotu pircējiem visatbilstošākos un vajadzīgākos produktus. Ražošanā tiek izmantotas modernas iekārtas, kas ļauj iegūt tīrus ārstniecības augu ekstraktus un augsti aktīvus mikroelementus.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website