Produktu saraksts pēc zīmola Cosrx

Cosrx ir Korejas kosmētikas zīmols, kas koncentrējas uz efektīvu un pieejamu ādas kopšanas līdzekļu radīšanu visiem ādas tipiem un esošām problēmām. Visi līdzekļu sastāvi ietver aktīvās sastāvdaļas. Cosrx piedāvā tīrīšanas līdzekļus ar salicilskābi un hialuronskābi, mitrinātājus ar hialuronskābi, medu un keramīdiem.

Zīmola nosaukums Cosrx norāda kosmētikas mērķi. Uzņēmuma kosmētikai ir ārstnieciska iedarbība, jo tā satur tikai dabīgas un efektīvas sastāvdaļas. Produktu ražošanai zīmols veic klīniskos pētījumus par sastāvdaļu ietekmi.

COSRX savās produktu līnijās piedāvā produktus dažādu ādas kopšanas vajadzību apmierināšanai – pinnēm, aizsprostotām vai paplašinātām porām, ādas paaugstinātai jutībai, pigmentācijai. COSRX nodrošina maigu un efektīvu kopšanu jūsu ādai neatkarīgi no tā, vai tā ir sausa, jutīga, taukaina vai problemātiska.

Cosrx Clear Fit Master Patch
  • Izpārdošana!

Cosrx Clear Fit Master Patch aknes plāksteri

7 €
Pieejamība: 9 Noliktavā

Cosrx Clear Fit Master Patch ir efektīvi plāksteri pret aknes. Šie Cosrx Clear Fit Master Patch plāksteri palīdz samazināt iekaisumu un paātrina ādas izsitumu dziedināšanas procesu. Cosrx aknes plāksteri ir izgatavoti no ultra plānas hidrokoloidālā materiāla, kas absorbē lieko tauku un netīrumus no porām, novēršot turpmākas izsitumu rašanos.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website