tags

    No tags have been specified yet.

Sejas tīrīšana

A'pieu Deep Clean Cleansing Oil hidrofilā eļļa...

21 €
Pieejamība: 5 Noliktavā

A'pieu Deep Clean Cleansing Oil ir ādas tīrīšanas līdzeklis, kas izstrādāts, lai efektīvi noņemtu grimu un netīrumus. Pateicoties unikālajai formulai un dabīgajām sastāvdaļām, attīrošā hidrafīlā eļļa iesūcas dziļi porās, atbrīvojot ādu no taukiem, netīrumiem un kosmētikas atlikumiem. Iegūstiet pilnīgi skaidru un svaigu ādu ar Deep Clean Cleansing Oil no korejiešu zīmola A'pieu.

Apieu Deep Clean Foam Attīrošās putas sejai

12 €
Pieejamība: 4 Noliktavā

Apieu Deep Clean Foam Cleanser sodas putas dziļai sejas ādas attīrīšanai efektīvi noņem kosmētikas atlikumus, likvidē melnos plankumus, šķīdina tauku aizbāžņus, matē ādu un novērš iekaisumus. Putu sastāvs ir bagātināts ar sodas un minerālūdeni. Putas attīra "līdz čīkstēšanai", atstājot tīrības un svaiguma sajūtu. Ideāli piemērots ādas attīrīšanas otrajam posmam.

Heimish All Clean Balm attīrošs balzams sejai

15 €
Pieejamība: Nav noliktavā

Heimish All Clean Balm ir attīrošs balzams, kas efektīvi un maigi attīra ādu pat no noturīgiem kosmētikas līdzekļiem. Tam ir blīva tekstūra, bet saskaroties ar ādu, tas kūst no siltuma, pārvēršoties eļļā, un pēc mijiedarbības ar ūdeni tas pārvēršas maigā pienā, kas viegli noskalojams sekundēs.

Heimish All Clean balto mālu putas

25 €
Pieejamība: 3 Noliktavā

Heimish All Clean White Clay Foam ir spēcīgas sejas attīrīšanas putas, kas paredzētas dziļai ādas attīrīšanai no netīrumiem, grima atliekām, liekā sebuma un netīrumiem. Putas ir paredzētas maigi attīrīt ādu, atstājot to svaigu un tīru. Putās iekļautais baltais māls palīdz attīrīt poras, kontrolēt liekā sebuma veidošanos un efektīvi nolobīt atmirušās ādas šūnas. Tas nodrošina rūpīgu attīrīšanu, padarot ādu tīrāku un veselīgāku.

Sejas tīrīšana

Atklājiet visaptverošu sejas tīrīšanas līdzekļu klāstu, kas ir ideāli piemērots Jūsu ādas vajadzībām. Korejas kosmētika piedāvā augstas kvalitātes produktus. Tas nodrošina dziļu un efektīvu tīrīšanu, noņemot kosmētiku, netīrumus un lieko sebumu, ļaujot Jūsu ādai izskatīties svaigai un mirdzošai. Mūsu sortimentā atradīsiet putojošus tīrīšanas līdzekļus, eļļas, micelāro ūdeni un citus inovatīvus risinājumus, kas palīdzēs saglabāt Jūsu ādu tīru un veselīgu. Iepērcieties tagad un atklājiet Korejas sejas tīrīšanas līdzekļu maģiju!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website