Piegāde visa pasaulē! BEZMAKSAS piegāde Latvijā virs 50 eiro. 

Produktu saraksts pēc zīmola Missha

Korejas kosmētika MISSHA ir viens no labākajiem BB krēmu ražotājiem Korejā. MISSHA pamatoti ieņem vietu korejiešu sieviešu sirdīs un vietu viņu plauktos.

Zīmola galvenā koncepcija ir balstīta uz to, ka kvalitatīva kosmētika var būt par pieņemamu cenu, un galvenais – droša!

Izstrādātāji nolēma, ka saturs ir svarīgāks par ārējo apvalku, un tāpēc visiem Missha produktiem ir Āzijas kosmētikai neraksturīgs dizains. Krēmi, mantas, esences ir iepakotas pieticīgās burciņās un neitrālu toņu tūbiņās. Bet tajā pašā laikā viņi var lepoties ar to, ka to sastāvā nav kaitīgu parabēnu, krāsvielu un citu toksisku piedevu. Turklāt visi produkti tiek pastāvīgi pārbaudīti attiecībā uz alergēnu klātbūtni. Ikvienam, kam āda ir pakļauta kairinājumam un apsārtumam, jāpievērš uzmanība šī uzņēmuma produktiem.

Missha pārstāv diezgan liels skaits priekšmetu. Kopumā ir aptuveni 600 kosmētikas līdzekļu matu, sejas un ķermeņa kopšanai. To vidū ir hidrofīlas sejas esences ar īrisu un maijpuķīšu ekstraktiem, mālu maskas ar austrumu garšaugu ekstraktiem, daudzfunkcionāli BB krēmi, pretnovecošanās gliemežu krēmi ar kolagēnu, pildvielas grumbu aizpildīšanai un poru izlīdzināšanai un daudz kas cits.

Aktīvie filtri