Piegāde visa pasaulē! BEZMAKSAS piegāde Latvijā virs 50 eiro. 

Produktu saraksts pēc zīmola Mediheal

Mediheal ir Korejas kosmētikas ražotājs, kas vislabāk pazīstams ar savām sejas maskām. Zīmola specifika ir tikai dermatoloģiski pārbaudītu sastāvdaļu izmantošana apvienojumā ar inovatīvu zinātnisku pieeju.

Mediheal ir Korejas kosmētikas zīmols, kas dibināts 2008. gadā. Pirmie zīmola produkti bija lokšņu maskas, kuras drīz vien papildināja matu produkti un sejas attīrošās putas. Dažus mēnešus pēc izveides uzņēmums piegādāja preces Ķīnai un Japānai. Jau gadu pēc ienākšanas tirgū tika pārdoti 1,6 miljoni lokšņu masku.

2010. gadā parādījās sauļošanās losjoni pieaugušajiem un bērniem un BB krēms. Taču sejas maskas joprojām bija zīmola galvenā sastāvdaļa — 2011. gada beigās Mediheal pārdeva 10 miljonus iepakojumu 12 000 tirdzniecības vietās. Viņi joprojām ieņem vadošo pozīciju pārdošanas jomā. Uzņēmumam ir kvalitātes un drošības sertifikāti. Zīmola devīze ir "Vienmēr skatīties un preen". Tas nozīmē, ka ražotājs vienmēr apzinās savu klientu vajadzības, kosmētika padara lietotājus sev līdzīgus spogulī.

Aktīvie filtri