Produktu saraksts pēc zīmola Medi-Peel

Augstas kvalitātes zīmolu Medi-peel radījusi estētiskās kosmetoloģijas un dermatoloģijas speciālistu asociācija, kas jau vairāk nekā 10 gadus dinamiski attīsta ādas kopšanas formulas, vienmēr vadoties pēc jaunākajām pasaules tehnoloģijām un sasniegumiem ķīmijas un medicīnas jomā. . Medi-peel produkti ir sertificēti ISO9001 un 14001. Uzņēmums nepārtraukti strādā, lai uzlabotu savu produktu kvalitāti un rūpīgi uzrauga klientu atsauksmes.

Medi-peel zīmols tika dibināts 2010. gadā un ražoja produktus tikai profesionālai, salonu lietošanai. Bet līdz 2013. gadam tas kļuva tik populārs Korejā, ka tas nonāca masās un parādījās visos lielākajos tiešsaistes veikalos valstī.

2014. gadā Medi Peel saņēma ISO9001 un 14001 starptautiskos sertifikātus un paplašinājās ārpus Dienvidkorejas tirgus, atverot monozīmolu veikalus 37 valstīs visā pasaulē. Ar savu pētniecības institūtu un skaistumkopšanas akadēmiju, kas sagatavo jaunus skaistumkopšanas ekspertus, Medi-peel palīdz sasniegt neticamas virsotnes cīņā par ādas veselību un skaistumu.

Mūsdienu medicīnas un farmakoloģijas inovatīvie sasniegumi kombinācijā ar dabīgām sastāvdaļām, kas atrodas Medi Peel pretnovecošanās kosmētikas sastāvos, palīdzēs atbrīvoties no slimībām (rosacea, pinnes, pinnes u.c.), atjaunos, dziedinās un atdzīvinās nogurušu ādu.