• hmm :( šī prece ir izpārdota
Mediheal Peelsoft Bubble Eraser pilinga spilventiņi
  • Mediheal Peelsoft Bubble Eraser pilinga spilventiņi

Mediheal Peelsoft Bubble Eraser pilinga spilventiņi

25,00 €

Mediheal Peelosoft Bubbleraser Pads ir putojoši spilventiņi, kas paredzēti pīlingam un netīrumu, melngalvju, kosmētikas, liekā sebuma noņemšanai un dziļai poru attīrīšanai.

Mediheal Peelsoft Bubble Eraser pilinga spilventiņi

Mediheal

25,00 €
Daudzums:
No product available!

hmm :( šī prece ir izpārdota

Apmaksā tūlīt

Putu spilventiņi pīlingam un netīrumu, melngalvju, grima, liekā sebuma noņemšanai un dziļai poru attīrīšanai.

Putojošie pīlinga diski ļauj ātri iztīrīt poras no tauku aizbāžņiem un netīrumiem, novērš pārmērīgu sebuma sekrēciju, padarot ādu matētu un gludu. Atjauno epidermas ūdens līdzsvaru.

Sastāvā ir papaīns - enzīms (enzīms) - bioloģiski aktīva viela, kas palīdz paātrināt olbaltumvielu sadalīšanos. Šo īpašību efektīvi izmanto pīlingam – epidermas atmirušo daļiņu atslāņošanai, kam seko jaunu šūnu reģenerācija. Papaīns darbojas arī kā mitrinošs komponents, jo tas optimizē epidermas ūdens līdzsvaru. Stimulē šūnu vielmaiņu ādā un veicina liekā šķidruma izvadīšanu, novēršot sastrēgumus un pietūkumu.
Diski palīdz sašaurināt poras, padarot ādu perfektu. Pateicoties tās putojošajai formulai, diski apgādā ādas šūnas ar skābekli, padarot seju vēl mirdzošāku, svaigāku un veselīgāku.

Jūsu āda pēc šādas tīrīšanas-pīlinga kļūst gluda, maiga, samtaina, tiek atjaunots tauku dziedzeru darbs.

Kā lietot: Vispirms aktivizējiet mūsu tīrīšanas disku. Mēs uzliekam disku uz plaukstas mīkstās (pildītās puses) iekšpusē un samitrina ar ūdeni. Mēs iegūstam putojošu disku ar burbuļu ķekaru, kas lieliski attīra ādu no netīrumiem, kosmētikas un sebuma. Tāpat, pateicoties burbuļiem, tiek paātrināta asinsrite, tiek stimulēta ādas atjaunošanās.

Tad mēs izmantojam otru pusi, raupjāku, diska virsmu, lai noņemtu atmirušo šūnu slāni, pīlingam.

Pēc tam nomazgājiet seju ar lielu daudzumu ūdens un ievērojiet ikdienas ādas kopšanas rutīnu.
Ieteicams lietot 2-3 reizes nedēļā.

Tilpums: 20 gab