Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit
  • Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit
  • Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit
  • Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit

Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit

5403f29a0214
26,00 €

"Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" ādas atjaunošanai paredzētu līdzekļu komplekts mini iepakojumos

Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit

Medi-Peel Cell

26,00 €
Daudzums:

Pasteidzies! Tikai 1 Palicis noliktavā!

Noliktavā pēdējās preces

"Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" ādas atjaunošanai paredzētu līdzekļu komplekts mini iepakojumos. Šajā komplektā ietilpst četri līdzekļi ādas kopšanai ar atjaunojošu un pretnovecošanās efektu. Komplektā ietilpst: atjaunojošs krēms sejai (10 g), krēms kaklam un dekoltē zonai ar liftinga efektu (10 g), toniks (30 ml) un emulsija (30 ml). Mini iepakojums būs lieliski piemērots tam, lai iepazītos ar šo zīmolu. Ērti paņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā. Regulāri kopjot ādu ar "Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" produktiem, tiek izlīdzināts mikroreljefs, tiek nodrošināta dziļa šūnu atjaunošana, kā arī āda atgūst elastību un tvirtumu. 

"Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" komplektā ietlpst sekojoši produkti:


Krēms kaklam un dekoltē zonai "Naite Thread Neck Cream" - novērš kakla ādas ļenganumu, nodrošina liftinga efektu. Palīdz ādai atgūt elastību, piešķir sejas ovālam (no zoda līnijas līdz kakla izgriezumam) stingru kontūru. Mitrina, baro, padara ādu līdzenāku. "Medi-Peel Cell Toxing Dermajours izmēģinājuma komplekta, tas baro ādu ar mandelēm, adenozīnu, kolagēnu, niacinamīdu un peptīdu kompleksu. Tilpums: 10 g.

Atjaunojošs krēms sejai "Cell Tox Dermajou Cream" - atjauno pārklājuma veselību, ir intensīvi atjaunojošs efekts. Instruments nodrošina mitrumu, atjauno audu elastību un tvirtumu, nostiprina kontūras. Novērš sausumu, lobīšanos, pietūkumu, ar vecumu saistītu pigmentāciju. "Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" komplekts baro ādu ar Damaskas rozes un baltās lilijas cilmes šūnām, peptīdu kompleksu, adenozīnu, niacinamīdu. Tilpums: 10 g.

"Toner Cell-Tox Dermajou Toner" - iekļūst dziļākajos ādas slāņos. Tas nodrošina balinošu efektu, padara sejas toni vienmērīgāku. Novērš pigmentācijas plankumus, novērš rētas un pūtītes, mazina pietūkumu. Aizkavē novecošanos, mitrina, izvada toksīnus. "Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" komplektā iekļautie produkti bagātina ādu ar keramīdiem, peptīdu kompleksu, niacinamīdu, ēdelveisa fitostēmas šūnām. Tilpums: 30 ml.

"Cell Toxing Dermajours Emulsion" var izmantot kā alternatīvu dienas krēmam. Mazina ādas ļenganumu un sausumu. Efektīvi mitrina, izlīdzina mikroreljefu, padara vienmērīgāku sejas ādas toni. "Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Trial Kit" komplekts bagātina ādu ar ēdelveisa cilmes šūnām, niacinamīdu, augu ekstraktiem, pantenolu, adenozīnu. Tilpums: 30 ml.

You might also like

Esiet priekšā automobiļu tendencēm, izmantojot mūsu jauno izvēli.