• hmm :( šī prece ir izpārdota
Laneige Water Sleeping Mask, 15ml
  • Laneige Water Sleeping Mask, 15ml
  • Laneige Water Sleeping Mask, 15ml

Laneige Water Sleeping Mask, 15ml

4,00 €

Mitrinoša nakts maska sejai "Laneige Water Sleeping Mask" (mini)

Laneige Water Sleeping Mask, 15ml

Laneige Water

4,00 €
Daudzums:
No product available!

hmm :( šī prece ir izpārdota

Apmaksā tūlīt

Mitrinošā nakts maska sejai "Laneige Water Sleeping Mask" nākamajā rītā piešķirs ādai labi atpūtušos izskatu, pateicoties "Sleep-tox™" ādas attīrīšanas efektam.

Mitrina un atsvaidzina ādu, radot iespaidu, it kā Jūs būtu gulējusi 8 stundas!

Āda mēdz kļūt raupja un blāva, jo tā ikdienā tiek pakļauta kaitīgo elementu ietekmei.
Pareizu ādas kopšanas līdzekļu izvēle var būtiski mainīt Jūsu ādas stāvokli. Tieši tāpēc "Laneige" iesaka lietot nakts maskas, lai nodrošinātu ātru un vizuāli pamanāmu efektu;

Ādas attīrīšanas efekts: SLEEP-TOX™ tehnoloģija attīra ādu miega laikā, saglabājot tai optimālu izskatu.
"SLEEP-TOX™" palīdz atjaunot un uzlabot ādas izskatu, kas dienas laikā bieži ir nogurusi un uzkrājusi stresu. Tas palīdz ādai izskatīties ievērojami labāk jau nākamajā rītā.

Blīvo beta-glikāna mitrinošo vairogu (tīklu) veido tādas aktīvās vielas kā "Hydro Ion" minerālūdens, naktssveces sakņu ekstrakts, Hunza aprikožu ekstrakts un daudzas citas, lai āda 8 stundu miega laikā pilnībā absorbētu noderīgos elementus.

Āda tiek nomierināta: satur ādu nomierinošus līdzekļus, kas ir maigi iedarbojas uz ādu miega laikā, lai palīdzētu tai atjaunoties nakts laikā.

Īpaši maiga, droša formula, kas iedarbojas visas nakts garumā, nav komedogēna, veikta jutības pārbaude.

"SLEEPSCENT™" aromātiskais komplekss palīdz atpūsties miega laikā. "SLEEPSCENT™", kas īpaši paredzēts "Laneige Water Sleeping Mask", ļauj ādai atpūsties un uzlabo tās atjaunošanās spējas.

Tilpums: 15 ml.

Lietošana: izmantojiet masku 1-2 reizes nedēļā. Lietošana: uzklājiet nepieciešamo maskas daudzumu uz sagatavotas ādas, vakarā (var lietot krēma vietā), ļaujiet nožūt un ejiet gulēt. No rīta nomazgājiet ar siltu ūdeni.