Heimish All Clean Mini Kit
  • Heimish All Clean Mini Kit
  • Heimish All Clean Mini Kit

Heimish All Clean Mini Kit

47961d211061
19,00 €

Ādas attīrīšanai paredzētu līdzekļu komplekts mini iepakojumā (2 līdzekļi sejas ādas attīrīšanai, balzams kosmētikas noņemšanai, maska) "Heimish All Clean Mini Kit" iesaiņots stilīgā caurspīdīgā kosmētikas somiņā.

Heimish All Clean Mini Kit

Heimish All

19,00 €
Daudzums:

Pasteidzies! Tikai 1 Palicis noliktavā!

Noliktavā pēdējās preces

"Heimish All Clean Mini Kit 5" ideāli piemērots ceļojumiem. Komplektā ietilpst:

"All Clean White Clay Foam" attīrošas putas ar baltajiem māliem (30 ml) — noņem visa veida netīrumus un dekoratīvās kosmētikas atlikumus, regulē ādas sebuma izdalīšanos. Uzlabo ādas izskatu, matē un palīdz sašaurināt poras.

"All Clean Green Foam" skābo putu sejas ādas attīrīšanas līdzeklim (30 ml) ir neitrāls pH 5,5, tāpēc tas nebojā lipīdu slāni. Maigi attīra ādu no netīrumiem un kosmētikas atlikumiem, dziļi attīra poras, novērš komedonu veidošanos, regulē sebuma izdalīšanos un sagatavo ādu turpmāko kopšanas līdzekļu uzklāšanai.

"All Clean Balm Blister" attīrošais balzāms dekoratīvās kosmētikas noņemšanai (5 ml) — ātri un efektīvi izšķīdina jebkādas noturības grimu, dziļi attīra poras un likvidē lieko tauku uzkrājumus, palīdz samazināt melno punktiņu skaitu. Baro un mitrina ādu.

"Black Tea Mask Pack" melnās tējas sejas maska (5 ml) - ātri mazina pietūkumu un izlīdzina ādas toni. Tas nomierina iekaisumu un mazina apsārtumu, piešķir ādai svaigu un atpūtušos izskatu, patīkami atvēsina un tonizē. Veicina dziļu mitrināšanu un bagātina ādu ar vitamīniem.

"Bulgarian Rose Satin Cream" barojošs krēms ar AHA skābēm un rozi (3*1 ml) - intensīvi baro ādu, mīkstina un novērš sausumu un ādas lobīšanos. Izbalina nevēlamos pigmentācijas plankumus, izlīdzina ādas toni un reljefu, piešķir tai veselīgu mirdzumu.

Komplektā ietilpst arī caurspīdīga kosmētikas somiņa, kurā var ērti uzglabāt šos līdzekļus un paņemt tos līdzi ceļā.

Piemērots visiem ādas tipiem.

Lietojot ādas attīrīšanai paredzētos "Heimish All Clean Mini Kit" līdzekļus:

  • dziļi tiek attīrītas un sašaurinātas poras, tiek noņemtas sausās epidermas daļiņas;
  • tiek matēts, izlīdzināts sejas ādas tonis / ādas mikroreljefs;
  • tiek nodrošināta cīņa ar pigmentācijas plankumiem, postakni, krunciņām un citām kosmētiskām ādas nepilnībām;
  • tiek mitrināta, barota, mīkstināta, atjaunota, atsvaidzināta āda, kā arī tā tiek sagatavota turpmākai kopšanai.