Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm 5 ml
  • Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm 5 ml
  • Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm 5 ml

Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm 5 ml

106
4,50 €

Banila Co Clean it Zero Cleansing Balm Original

Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm 5 ml

Banila Co Clean

4,50 €
Daudzums:

Pasteidzies! Tikai 2 Palicis noliktavā!

Noliktavā pēdējās preces

"Banila Co" bija pirmais korejiešu zīmols, kas piedāvāja ādas attīrīšanai paredzētu līdzekli šerbeta formātā - kosmētikas noņemšanai paredzēti līdzekļi ar sastāvā iekļautu kokosriekstu eļļu (parasti, bet mēdz būt arī ar sastāvā iekļautām citām eļļām) cieta balzama veidā, kurš izkūst uz ādas un pārvēršas maigā sviestā - nevis šķidrā eļļā, bet "saldkrējuma" sviestā.

Ādas attīrīšanai paredzētais līdzeklis cītīgi atbrīvo poras no kosmētikas un netīrumiem, piešķirot absolūtas tīrības sajūtu. Šis līdzeklis attīra ādu ne sliktāk par hidrofilo eļļu, kā arī ir ļoti ekonomisks (vienai mazgāšanas reizei pietiek ar mazu zirnīti). Palīdz mitrināt, barot un intensīvi attīrīt ādu, noņemot kosmētiku, lieko sebumu un netīrumus. Šerbets palīdz novērst pinņu un melno punktiņu veidošanos, regulē tauku dziedzeru darbību, palīdz sašaurināt poras.

"Clean It Zero" sastāvā ir iekļauts papaijas ekstrakts (tāpēc tam piemīt arī pīlinga īpašības, proti, tas maigi un delikāti noņem sausās ādas šūnas un melnos punktiņus) un acerolas ekstrakts – tas padara ādu gaišāku un padara vienmērīgu sejas krāsu.

Lietošana: Uzklājiet uz sejas ādas un iemasējiet ādā ar apļveida kustībām. Šo līdzekli var izmantot acu kosmētikas noņemšanai. Kad visa kosmētika ir izšķīdusi, noņemiet atlikumus ar papīra salveti un noskalojiet seju ar siltu ūdeni.