• hmm :( šī prece ir izpārdota
Masil 8 Second Liquid Hair Mask matu maska, 8ml
  • Masil 8 Second Liquid Hair Mask matu maska, 8ml

Masil 8 Second Liquid Hair Mask matu maska, 8ml

1,20 €

Matu apjoma piešķiršanai paredzētā ekspress maska īsā laikā atjaunos matu struktūru, spēcinās tos, kā arī palīdzēs tiem atgūt veselīgu spīdumu un mirdzumu. Piešķir apjomu pie saknēm, padara matu cirtas gludākas un paklausīgākas, kā arī cīnās ar pārmērīgu galvas ādas taukainību.

Masil 8 Second Liquid Hair Mask matu maska, 8ml

Masil 8 Second

1,20 €
Daudzums:
No product available!

hmm :( šī prece ir izpārdota

Apmaksā tūlīt

Ekspress maska matu apjoma piešķiršanai "Masil 8 Seconds Salon Liquid Hair Mask" īsā laikā atjaunos matu struktūru, spēcinās tos, kā arī palīdzēs tiem atgūt veselīgu spīdumu un mirdzumu. Piešķir apjomu pie saknēm, padara matu cirtas gludākas un paklausīgākas, kā arī cīnās ar pārmērīgu galvas ādas taukainību. Līdzeklis saudzīgi kopj plānus, novājinātus, nedzīvus matus, aktīvi baro un atjauno bojātās vietas. Kompensē mitruma trūkumu, novērš matu galiņu šķelšanos, izveido aizsargkārtu, kas pasargā matu cirtas no veidošanas līdzekļu, fēna un tekošā ūdens negatīvās ietekmes. Maska atveseļo galvas ādu, normalizē ādas dabisko pH līdzsvaru, samazina matu taukošanos, nostiprina saknes un novērš matu izkrišanu. Līdzeklis spēj uzlabot matu stāvokli tikai 8 sekunžu laikā. Tā ir caurspīdīga esence, kas tiešā veidā iedarbojas uz matu cirtām un galvas ādu.

Lietošana: Uzklājiet masku uz mitriem, tīriem matiem, vienmērīgi sadalot to visā matu garumā. Ļaujiet tai iedarboties vismaz 8 sekundes, lai nodrošinātu aktīvāku atjaunošanu - maigi iemasējiet matos un galvas ādā, ļaujiet tai iedarboties 3-5 minūtes, pēc tam rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni.

You might also like

Esiet priekšā automobiļu tendencēm, izmantojot mūsu jauno izvēli.