• Izpārdošana! -20%
  • -20%
  • Jauns
  • Pakotne
Sejas kopšanas komplekts "Skaistuma pamati" visiem ādas tipiem
  • Sejas kopšanas komplekts "Skaistuma pamati" visiem ādas tipiem

Sejas kopšanas komplekts "Skaistuma pamati" visiem ādas tipiem

127,20 € 159,00 € Ietaupiet 20%

159,00 € vietā

Rūpējieties par savu ādu viegli un efektīvi ar komplektu "Skaistuma pamati" no Beauty of Joseon, Pyunkang Yul un Medi-Peel.

Sejas kopšanas komplekts "Skaistuma pamati" visiem ādas tipiem

Sejas kopšanas

127,20 € 159,00 € Ietaupiet 20%

159,00 € vietā

Šis iepakojums satur

Daudzums:
No product available!

priekšpasūtījums

Šis komplekts ietver visus nepieciešamos soļus, lai nodrošinātu jūsu ādas skaistumu un veselību, un tas ir piemērots visiem ādas tipiem.

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil (gaisīgs eļļas attīrītājs, 210 ml): Sāciet savu kopšanas rituālu ar šo gaisīgo eļļas attīrītāju, kas maigi un efektīvi noņem grimu un netīrumus, atstājot ādu tīru un mitrinātu.

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser (gaisīgs attīrīšanas želejveida līdzeklis, 100 ml): Turpiniet ar šo attīrošo želeju, kas bagātināta ar zaļā plūma ekstraktu, lai atsvaidzinātu un uzturētu ādas mitruma līdzsvaru.

Beauty of Joseon - Apricot Peeling Gel (maiga līdzekļa ādai, kas paredzēts pīlingam): Lai divas reizes nedēļā izmantojiet šo maigo līdzekli pīlingam, lai noņemtu nobriedušās ādas šūnas un atdzīvinātu ādas spīdumu.

Pyunkang Yul Mist Toner (toners-smute, 200 ml): Bagātiniet savu ādu ar mitrumu ar šo tonera-smuti, kas mitrina un nomierina ādu, atstājot to mīkstu un gludu.

Medi Peel Blue Aqua Calming Ball Ampoule (sūdu koncentrāts ar zilām mikrokapsulām): Šis sūdu koncentrāts ir bagātināts ar zilajām mikrokapsulām, kas nomierina un mīkstina ādu, nodrošinot intensīvu mitrināšanu.

Medi-Peel Power Aqua Cream H8 (mitrinoša krēms šķīvīšos): Pabeidziet savu kopšanu ar šo mitrinošo krēmu, kas nostiprina ādas barjeru funkciju un atstāj to gludu un spīdošu. "Skaistuma pamati" komplekts nodrošina visu nepieciešamo sejas ādas kopšanai ērtos formātos un ir piemērots ikdienas lietošanai. Atsvaidziniet, mitriniet un atbalstiet savas ādas skaistumu ar šo kopšanas komplektu.

You might also like

Esiet priekšā automobiļu tendencēm, izmantojot mūsu jauno izvēli.