Набор Sulwhasoo Timetreasure Ultimate Anti-aging Kit (5 items)
  • Набор Sulwhasoo Timetreasure Ultimate Anti-aging Kit (5 items)
  • Набор Sulwhasoo Timetreasure Ultimate Anti-aging Kit (5 items)

Sulwhasoo Timetreasure Ultimate pretnovecošanās komplekts (5 preces)

59,00 €

Sulwhasoo Timetreasure Ultimate pretnovecošanās komplekts (5 preces)

Набор Sulwhasoo Timetreasure Ultimate Anti-aging Kit (5 items)

Sulwhasoo

59,00 €
Daudzums:
No product available!

Apmaksā tūlīt

Sulwhasoo Timetreasure komplekts 5 preces

Elite kosmētika Sulwhasoo Timetreasure Line ir spēcīga pretnovecošanās sērija, kuras mērķis ir risināt novecošanas problēmas. "Timereasure" angļu valodā nozīmē "dārgais laiks", tāpēc šī sērija atgriezīs šo ļoti dārgo laiku, un jūsu āda atkal mirdzēs ar veselību, katra ādas šūna tiks mitrināta un piepildīta ar vitalitāti.

Produktu ražošanai tiek izmantotas dabīgas sastāvdaļas, piemēram: priežu mizas ekstrakts, žeņšeņa sakne, sarkanās pupiņas, melnā sezama sēklas (sezama) utt.

1. Timetreasure uzmundrinošais ūdens 25ml

Toniks ar tradicionālajiem korejiešu ārstniecības augiem lieliski mitrina ādu līdz pat dziļākajiem ādas slāņiem. Ar pirkstiem uzklājiet dažus pilienus tonika pa visu seju un uz dažām sekundēm piespiediet plaukstas pie sejas, lai produkts labāk iesūktos.

2. Timetreasure uzmundrinošā emulsija 25ml

Emulsija mitrina un baro, piešķir ādai mirdzumu, kā arī padara to gludāku. Ar pirkstiem uzklājiet dažus pilienus tonika pa visu seju un uz dažām sekundēm piespiediet plaukstas pie sejas, lai produkts labāk iesūktos.

3. Timetreasure uzmundrinošais serums 4ml

Serums atjauno ādu no iekšpuses, izvada no ādas toksīnus un uzlabo šūnu atjaunošanos. Piešķir veselīgu izskatu. Izlīdzina ādas tekstūru. Uzklājiet 2-3 pilienus produkta uz sejas gar masāžas līnijām.

4. Timetreasure uzmundrinošais acu krēms 4ml

Acu krēms izlīdzina plakstiņu ādu, mitrina un baro, kā arī stiprina maigo ādu ap acīm. Āda kļūst elastīgāka. Uzklājiet nepieciešamo krēma daudzumu uz ādas ap plakstiņiem, viegli paglaudot ar pirkstu galiem gar masāžas līnijām.

5. Timetreasure uzmundrinošais krēms 4 ml

Ievērojami palielina ādas blīvumu, tagad tā nebūs ļengana, kļūs elastīgāka. Jūsu āda iegūs veselīgu krāsu un atgriezīs jaunību! Uzklājiet nelielu produkta daudzumu pa seju ar vieglām kustībām gar masāžas līnijām.

Sērija bez žeņšeņa aromāta ir paredzēta, lai atrisinātu ar vecumu saistītas problēmas, proti, dziļas grumbas, ļenganu ādu. Produktu ražošanai tiek izmantotas dabīgas sastāvdaļas, piemēram: priežu mizas ekstrakts, sarkanās pupiņas, melnā sezama sēklas (sezama) un citas.