• hmm :( šī prece ir izpārdota
Пилинг-пэды
  • Пилинг-пэды
  • Пилинг-пэды

Пилинг-пэды

39,00 €

Medi-Peel Red Lacto Collagen pīlinga spilventiņš

Пилинг-пэды

Пилинг-пэды

39,00 €
Daudzums:
No product available!

hmm :( šī prece ir izpārdota

Apmaksā tūlīt

Tīrīšanas spilventiņi ar kolagēnu un bifidobaktērijām, kas izgatavoti no 100% kokvilnas, sniedz nomierinošu un attīrošu efektu. Piemērots pat kairinātai ādai, regulē tauku dziedzeru darbu, sašaurina un attīra poras un samazina zemādas pinņu skaitu. Maigi un delikāti attīra sejas ādu, paātrina atjaunošanās procesu, uzlabo mikrocirkulāciju un vienmērīgu ādas toni.

Bifidobaktēriju komplekss: fermentēts produkts Lactobacillus (1,213ppm), bifidobaktērijas, pienskābes fermenti (163ppm) - paredzēts mikrobioma līdzsvarošanai, stiprina barjeras funkciju, stimulē atmirušo šūnu atslāņošanās procesus un ādas atjaunošanos, padara tonusu gaišāku, novērš dehidratāciju un sasprindzinājumu. .

Augu ekstraktu komplekss, tajā skaitā vīnogu ekstrakts, hurmas lapu ekstrakts, kafijas pupiņu ekstrakts, kastaņu mizas ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība, uzlabo sejas krāsu un vispārējo ādas stāvokli kopumā.

3 veidu dažādas molekulmasas hialuronskābes komplekss dziļi mitrina ādu.

Kā lietot: pēc tīrīšanas soļa vispirms noslaukiet seju ar rievoto pusi, lai iegūtu pīlingu, pēc tam ar gludāko pusi, lai iegūtu nomierinošu un mitrinošu efektu. Neskalot.

Daudzums: 70 gab