Pretgrumbu krēms MEDI-PEEL Wrinkle Pirin Age Repair Cream
  • Pretgrumbu krēms MEDI-PEEL Wrinkle Pirin Age Repair Cream
  • Pretgrumbu krēms MEDI-PEEL Wrinkle Pirin Age Repair Cream

Pretgrumbu krēms MEDI-PEEL Wrinkle Pirin Age Repair Cream

MP46212
65,00 €

Atjaunojošs pretgrumbu krēms ar volufilīnu un peptīdiem MEDI-PEEL Wrinkle Pirin Age Repair Cream

Pretgrumbu krēms MEDI-PEEL Wrinkle Pirin Age Repair Cream

Pretgrumbu

65,00 €
Daudzums:
No product available!

Apmaksā tūlīt

Izlīdzinošais krēms ar volufilīnu un Medi-Peel peptīdiem ir daudzfunkcionāls krēms, kas darbojas 7 virzienos: mitrina un samazina mitruma zudumu, nodrošina tūlītēju liftinga efektu, palielina plānas ādas blīvumu, samazina grumbu smagumu, palielina ādas elastību, aizsargā pret. nelabvēlīgi vides faktori , piešķir gludumu un zīdainību.

Augu izcelsmes volyufilin (Volufiline) sastāvdaļa ir franču kompānijas SEDERMA īpaša izstrāde. Veicinot lipīdu uzkrāšanos, tas atjauno ādas elastību, “izspiežot” krunciņas un izlīdzinot ādas matricu.

Liftonin Xpress ir patentēts Šveicē ražots komponents, kas sastāv no hidroksipropilmetilcelulozes, pullulāna un sarkano aļģu ekstrakta. Tai ir tūlītēja un ilgstoša liftinga iedarbība, izlīdzina grumbas.

Nostiprinot asinsvadu sieniņas, LIFTONIN tehnoloģija ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri cieš no rosacejas.

9 peptīdu komplekss izlīdzina mīmiskās grumbiņas, stimulē kolagēna sintēzi, atjauno, noņem iekaisuma faktoru, izgaismo, aktivizē šūnu atjaunošanos.

Krēms tiek piedāvāts lielā 200 ml tilpumā! Tam ir oriģināla elastīga tekstūra, kas samazina patēriņu. Efekts ar regulāru lietošanu kompleksā kopšanā: āda tiek mitrināta un piepildīta, izlīdzināta un nostiepta.

Lietošana: Liftinga krēms tiek uzklāts uz labi attīrītas un tonizētas ādas kā pēdējais solis ādas kopšanā. Var lietot gan dienas laikā, gan vakarā.

200 ml.

You might also like

Esiet priekšā automobiļu tendencēm, izmantojot mūsu jauno izvēli.